ReZeRw@t Gracza!  
Serwery MultiPlayer w sieci ReZeRw@t!
COD:UO v1.51 [194.187.183.242:28960]
COD:UO #2 {PRIVATE} [194.187.183.242:28961]
COD2 v1.3 AdmiralMod [194.187.183.242:28962]
COD4 v1.0 SAB & SD [194.187.183.242:28980]
COD4 v1.0 WAR(TDM) [194.187.183.242:28981]
TeamSpeak2 [79.110.194.102:8767]

Menu główne
Strona główna
Nasz Projekt!
Nasz Cennik
Forum
Strefa ReZeRw@t'u
PROGRAM PARTNERSKI
Wprowadzenie
Call of Duty UO - o grze
Call of Duty UO - tryby gry MP
Call of Duty 2 - o grze
Call of Duty 2 - tryby gry MP
Serwery gier
» Regulamin serwerów MP!
» Grupa trzymająca władzę
COD:UO #1 PUBLIC [Info]
COD:UO #1 [Statystyki]
COD:UO #2 Clan [Info]
COD2 [Info]
Sondy
Gry
Twoja ulubiona część serii Call of Duty
Statystyki
 ReZeRw@t Game_Server! Grupy Online
 Adminów ( 1 ) Adminów 1
 Redaktorów ( 0 ) Redaktorów 0
 Userów ( 0 ) Userów 0
 Gości ( 5 ) Gości 5
  Odwiedzin  1,597,879
Reklama

ReZeRw@t Gracza!
 
phpBB by Przemo

STOP Dzieciom Neostrady!

COD:UO - tryby gry MP PDF Drukuj
Wpisał: ReZeRw@team_pszemaz   
15.04.2007.

Deathmatch (DM):

Tryb "każdy przeciw każdemu". Skazani jesteśmy tylko i wyłącznie na siebie. Wstępujemy do drużyny Allies lub Axis i strzelamy do wszystkiego co się rusza! Każdy gracz jest naszym przeciwnikiem. Wygrywa ten, kto zabije najwięcej graczy (zdobędzie najwięcej fragów). Tryb ten jest stosowany najczęściej na serwerach lanowych lub małych serwerach publicznych.


TeamDeathmatch (TDM):

Tryb bardzo podobny do trybu poprzedniego, z tą  różnicą, że działamy drużynowo w zespołach Allies oraz Axis. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów przyznawanych za każdego zabitego gracza z przeciwnej drużyny.


Serach and Destroy (S&D):

W tym trybie punkty za zabicie przeciwnika to drugoplanowa rzecz. Tutaj nacisk kładzony jest na współpracę i zgranie zespołu. Allies mają za zadanie podłożyć ładunek wybuchowy pod wyznaczone cele (A lub B). Axis zadaniem zaś jest nie dopuszczenie do podłożenia owego ładunku. Jest to najbardziej popularny tryb wymagający od drużyny zgrania, taktyki i przede wszystkim myślenia.


Retrieval (RE):

Tryb nieco podobny do Capture the Flag. Jedna z drużyn ma za zadanie wykraść tajne dokumenty i dostarczyć je w wyznaczone na kompasie miejsce, druga zaś ma pilnować obiektu i nie dopuścić do kradzieży.


Headquarters (HQ):

Jedna z drużyn po zdobyciu radia ma za zadanie bronić go. Im dłużej utrzymamy radio po swojej stronie, tym więcej punktów otrzymama nasza drużyna. Po odbiciu radia przez przeciwnika obie drużyny maja za zadanie zdobycie nowego punktu pojawiającego się w losowo wybranym miejscu na mapie.


Capture the Flag (CTF):

Głównym celem jest wykradnięcie flagi wroga i doniesienie jej do własnej bazy, w której jest nasza flaga. Za przejęcie i przyprowadzenie flagi drużyna otrzymuje punkty. Tutaj także liczy się gra zespołowa. Przede wszystkim należy się wykazać sprytem w zdobyciu flagi przeciwnika oraz umiejętnością osłaniania naszego kompana, gdy zmierza z flagą wroga do swojej bazy.


Behind Enemy Line (BEL):

Tryb polega na tym, by jak najdłużej utrzymać się przy życiu. Będąc w Allies mamy za zadanie pozostać przy życiu tak długo jak to jest tylko możliwe, za co otrzymujemy punkty. Aby nie było łatwo drużyna przeciwna Axis gra w przewadze 3:1 oraz widzą naszą pozycję na kompasie(!) Po zabiciu nas przez wroga, to on wciela się w nasze miejsce, a my stajemy się jego łowcami.


Domination (DOM):

Celem każdej drużyny jest zajęcie, oraz utrzymanie pod kontrolą w jednym czasie określonych punktów (masztów z flagami). Jeśli drużyna kontroluje wszystkie punkty, wygrywa runde.


Base Assault (BAS):

W tym trybie każda z drużyn posiada 3 bunkry. Głównym celem jest zniszczenie wszystkich placówek przeciwnika. Jednak należy pamiętać o ochronie swoich bunkrów. Tutaj w walce posiłkujemy się ciężkim sprzętem w postaci różnych czółgów, jeepów oraz ciężkiej przeciwpancernej broni.

 

 
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
Korzysta z ApacheKorzysta z PHPKorzysta z MySQLSilnik: JoomlaNajlepiej czytaj w Firefox